Fonden Sidesporet

Ahlgade 1B, 4300 Holbæk
Telefon: 59 44 29 19
hotel@sidesporet.dk
CVR 12 81 61 46

Administrationen

Direktør: Kasper Lomholdt
Telefon: 23806866
Mail: Kasper@sidesporet.dk

Regnskab: Dorte Jansen
Telefon: 59442919
Mail: Jansen@sidesporet.dk

Pedel: Emil Rasmussen
Mail: Emil@sidesporet.dk

Hotel & Restaurant Sidesporet

Ahlgade 1B, 4300 Holbæk
Telefon: 59442919
Mail: hotel@sidesporet.dk

Receptionen åbningstider:
Alle hverdage mellem kl. 10.00-16.00

Hotel Manager: Cille Suhr
Mail: cille@sidesporet.dk

Tyrkisk Bad

Kalundborgvej 54H 4300 Holbæk
Telefon: 59400868
(søndag- torsdag kl. 10.00-16.00, fredag & lørdag kl. 10.00-19.00)
Mail: Tyrkiskbad@sidesporet.dk

Daglig ledelse:
Cille Suhr
Mail: Cille@sidesporet.dk

Rotationen & Musikklubben

Musik ansvarlig: Niels Bo Sohl Christiansen
Telefon: 21182919
Mail: Nielsbo@sidesporet.dk

Billetter
Hotel Sidesporet
Telefon: 59 44 29 19
Mail: info@sidesporet.dk

Lyd & Lys på Rotationen

Kontakt: Jonas Bjerring
Telefon: 51955880
Mail: teknik@sidesporet.dk

Se teknisk info her!

Den Levende Børnekultur

Agnete Størling
Telefon: 29676308
Mail: dlbk@sidesporet.dk

Søbadet Venedig

Kontakt: Kasper Lomholdt
Telefon: 23806866
Mail: Kasper@sidesporet.dk

Holbæk Klatrepark

Ladegårdsalleen 11, 4300 Holbæk
Kontakt: HGL Holbæk
Telefon: 72362866
Mail: HGL@holb.dk

Kulturbiografen Frysehuset A/S

Filmtorvet 1, 4300 Holbæk
Telefon: 59430528

Direktør: Kasper Lomholdt
Telefon: 23806866
Mail: Kasper@sidesporet.dk